Aktualności

« < 3 4 5 6 7 > »

Nowy Rok 2014 powitaliśmy w wspólnym gronie. Do północy bawiliśmy się przy muzyce, były tańce, śpiew, urządziliśmy sobie małe karaoke.

więcej

  W tym roku w czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia mieszkańcy także zaangażowali się w przygotowania. Ubrane zostało żywe, pachnące i śliczne świąteczne drzewko. Jak również …

więcej

W sobotę 30 listopada mieszkańcy Zielonego Wzgórza zorganizowali Andrzejki. Centralnym punktem wieczornej imprezy była najbardziej znana wróżba andrzejkowa, czyli lanie wosku przez klucz.

więcej
Kajakiem po Krutyni

2013-07-23

Kolejny turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy mieszkańcy spędzili w Krutyni w dniach od 11 do 21 lipca. Mieszkańcom towarzyszyli również tym razem podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy. Krutyń pięknie położona miejscowość nad przepiękną rzeką Krutynią dostarczyła mieszkańcom „Zielonego Wzgórza” wielu pozytywnych wrażeń.

więcej

W tym roku od 29 czerwca do 10 lipca mieszkańcy Domu Rodzinnego „Zielone Wzgórze” wyjechali na turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy do Karwii.

więcej

Turnus Karwia 2015

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X