Aktualności

Wyjście do kina na film pt. ,, Disco polo"

2015-02-28

   Dnia 28 lutego wybraliśmy się do kina na komedię pt. „Disco Polo”. Film ten opowiada o szalonych latach dziewięćdziesiątych, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia ""od zera do Rockefellera"". Tomek (Tomasz Ogrodnik) i Rudy (Piotr Głowacki) - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu, jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, w której króluje jedyny prawdziwy Polak - Daniel Polak (Tomasz Kot).

   Film ten bardzo nam się podobał, bawiliśmy się dobrze, głównie ze względu na akcenty muzyczne i śpiewane w nim piosenki. Film „Disco Polo” dostarczył nam wielu pozytywnych emocji.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X