Aktualności

« < 1 2 3 4 5 > »

  13 grudnia mieszkańcy wybrali się do Warszawy do Teatru Komedia, gdzie obejrzeli spektakl pt. Premiera, który jest niezwykle zabawną komedią z brawurowymi dialogami i galerią niezwykłych postaci żywcem wyjętych z teatralnej rzeczywistości. No, może z małym dodatkiem odbicia w krzywym zwierciadle.

więcej

   6 dnia grudnia wybraliśmy się do teatru na sztukę „Kochanie na kredyt", która jest komedią z elementami farsy, a opowiada o uzależnieniach Anny głównej bohaterki, która jest dziewczyną sukcesu – w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i od kupowania.

więcej

    W miesiącu listopad udało się nam wyjść do kina na dwa filmy. Pierwszy z nich to film pt. Bogowie. Jest to film biograficzny w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi. Drugi film, który obejrzeliśmy na dużym ekranie to film pt. Dzień dobry, kocham cię! Film ten jest z gatunku komedii romantycznych, w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Warto było się wybrać do kina na te filmy. Mimo, że są to różne filmy to dostarczyły nam wielu emocji. A samo wyjście i oglądanie filmu w sali kinowej to dodatkowa atrakcja.

więcej

W dniach od 14 do 19 lipca przebywaliśmy za granicą naszego kraju. Byliśmy w miejscowości Druskienniki na Litwie. Miejscowość ta położona na brzegu Niemna dostarczyła nam wielu atrakcji.

więcej
Turnus-Karwia 2014

2014-07-11

W tym roku od 28 czerwca do 9 lipca wyjechaliśmy na turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy do znanego dla nas miejsca, jakim jest nadmorska miejscowość Karwia.

więcej

Turnus Karwia 2015

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X