Aktualności

1 2 3 4 5 > »

2018-04-16

więcej

Jak co roku, społeczność WTZ oraz zaproszeni goście, spotkali się, żeby świętować razem zbliżajace sie Boże Narodzenie. Przełamanie sie opłatkiem, czas przy wspólnym posiłku oraz część artystyczna z udziałem uczestników, to stałe elementy naszych świątecznych spotkań. 

więcej

„Moja Ojczyzna” to temat XV edycji tegorocznego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” organizowanego przez PFRON. Wśród ogólnopolskich zwycięzców znalazły się prace trzech artystów z naszych warsztatów.

 

więcej
Krutyń

2017-09-17

Od 9 do 16 września nasza warsztatowa ekipa przebywała na wycieczce w Krutyni. Mieszkaliśmy w pięknym hotelu Syrenka. Smakowaliśmy tam esencji Mazur, spacery po lesie, kajaki, wędkowanie, ognisko, zabawa, płynęliśmy nawet statkiem po największym jeziorze Polski, czyli po Śniardwach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

więcej
Piknik Rodzinny

2017-06-20

Doroczną tradycją odbył się Piknik Rodzinny PSONI Koło w Olsztynie. Stoły zapełniły smaczne grillowane potrawy. Tańce, konkursy i zabawy przeprowadził duet sympatycznych olsztyńskich muzyków.

więcej
 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X