Aktualności

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze – „Płytowe ZOO”

2019-05-16

PŁYT CD/DVD – NIE NALEŻY WYRZUCAĆ DO KOSZA NA ŚMIECI! Można z nich za to zrobić wiele ciekawych rzeczy, np. „Płytowe zoo”. Jesteście ciekawi? Zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz gazetki ozdabiającej hol naszego ośrodka.

 

To już kolejne spotkanie, w ramach programu własnego „Drugie życie płyt”. Tym razem, odbyło się ono, w ramach zajęć rewalidacyjno-wychowawczych. Nauczyciele i wychowankowie z grup rewalidacyjno-wychowawczych nr I, II, III z zainteresowaniem i kreatywnością podeszli do pracy. Efekt zajęć przeszedł nasze oczekiwania. Płyty okazały się wdzięcznym materiałem na stworzenie oryginalnego zoo. I tak oto powstała gazetka, z której patrzy na nas zakręcony ślimak, czarny pająk wiszący na pajęczynie, oryginalny motyl i wiele innych zwierząt.

 

Czy patrząc na finalny efekt, jesteście w stanie uwierzyć, że to stare, niepotrzebne płyty, trochę kleju na gorąco, papieru, druciki kreatywne, oczy? Właśnie tylko tyle wystarczy, aby stworzyć oryginalne zoo. Spróbujcie, może i was rezultat zaskoczy, tak jak i nas.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X