2018/2019 – Rok Niepodległej

1 2 3 4 > »

7 maja 2019 roku zorganizowany został szkolny przegląd poezji patriotycznej. Był to nasz sposób na uczczenie świąt majowych oraz realizację kolejnego punktu z projektu „Szkoła Młodych Patriotów".

więcej

6 maja 2019 roku przeprowadzony został w naszej szkole konkurs pt. „Historia Polski – Patriotyzm Lokalny”. Uczniowie OREW rozwiązywali test przygotowany przez muzykoterapeutkę dotyczący historii naszego kraju.

więcej

Jednym z zadań projektu Szkoła Młodych Patriotów jest przeprowadzenie konwersatoriów pt. „Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą?”.

więcej

Na ostatnich zajęciach prowadzonych przez panów Czarka i Darka mieliśmy okazję założyć piękne stroje ludowe. Było to bardzo ciekawe doświadczenie i świetna zabawa zarówno dla dziewcząt jak i chłopców.

więcej

W ramach projektu „Szkoła Młodych Patriotów” grupy edukacyjne wraz z muzykoterapeutką stworzyły Kodeksy Młodych Patriotów. Zajęcia rozpoczęły się rozmową na temat, czym jest patriotyzm i co oznacza...

więcej

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X