Aktualności

« < 1 2 3 4 5 > »

W grupie Krasnale dominuje przedświąteczny, radosny nastrój. Dzieci tworzą tematyczne prace plastyczne i chętnie realizują proponowane zadania. Dzisiaj świętowały również 3. urodziny Mikołaja

więcej

Świąteczne przygotowania Krasnali

więcej

Dzieci z grupy Krasnale świętowały dzisiaj 3. urodziny Adasia. Mogły już osobiście złożyć naszemu przedszkolakowi życzenia i przekazać prezent. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku i zabaw przy ulubionej muzyce. 

więcej
Krasnalowe wyzwanie

2020-12-11

Za Krasnalami pracowity tydzień. Grupa stanęła na wysokości zadania i cały ten czas wytrwale pracowała na platformie Teams, realizując nauczanie zdalne. Efekty możemy podziwiać na przesłanych do nas zdjęciach.

więcej

Grupa Krasnale podczas pracy z wykorzystaniem Metody Dobrego Startu.

więcej

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X