Przedszkole pamięta

W środę odwiedził nasze przedszkole Pan Daniel Rupiński, który zagrał koncert pieśni patriotycznych. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Polski, po czym nasz gość zagrał na trąbce Hymn Warmii.

więcej

Po  wycieczce olsztyńskimi śladami Feliksa Nowowiejskiego, przyszła pora na odwiedzenie jego rodzinnego domu. Przedstawiciele NPSDS i OREW wraz z muzykoterapeutką wybrali się na wycieczkę do Barczewa.

więcej

24 października grupa Krasnale odwiedziła istniejący od 1870 r. Cmentarz Św. Jakuba. Ostatniego pochówku dokonano tutaj w 1962 r., natomiast w 1984 r. cmentarz wpisano do rejestru zabytków.

więcej

22 października 2019 roku zainicjowaliśmy w naszej placówce akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta”. Celem tych działań jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na...

więcej

Grupy: Misiaki i Starszaki wybrały się na spacer po olsztyńskiej Starówce. Odwiedziliśmy najważniejsze miejsca  miasta. Kluczowy punkt wycieczki stanowił jednak Zamek Kapituły Warmińskiej.

więcej

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X