2018/2019 – Rok Niepodległej

Misiaki świętują niepodległość!

2018-11-14

W listopadzie tego roku szkolnego, podczas zajęć edukacyjnych, w sposób wyjątkowy realizowaliśmy tematykę dotyczącą 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Pracę zaczęliśmy od zapoznania z mapą konturową Polski oraz symbolami narodowymi. Wspólnie obejrzeliśmy film edukacyjny dla dzieci, który w prosty i wzruszający sposób przedstawiał historię naszej ojczyzny. Najwięcej radości sprawiło nam jednak wykonywanie pięknych prac plastycznych, m.in. grupowego plakatu tematycznego oraz wizerunku Orła Białego – godła Polski. Ponadto, wzięliśmy udział w konkursie plastycznym „Szlakiem polskich legend”, w którym to Smok Wawelski Jakuba zdobył pierwsze miejsce! Dane nam było uczestniczyć w uroczystym przedstawieniu przygotowanym w naszej placówce, jak również podziwiać spektakl rówieśników z zaprzyjaźnionego Przedszkola Miejskiego nr 24. Był to podniosły i wyjątkowy czas, spędzony na kultywowaniu tradycji i rozwijaniu patriotycznych postaw.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X