Aktualności

6 urodziny Jakuba

2019-01-03

3 stycznia Kuba, z grupy Misiaki, obchodził swoje 6 urodziny! Nie mogło tego dnia zabraknąć tradycyjnego przyjęcia urodzinowego. Nasz Jubilat z radością pomagał stroić salę balonami i przygotowywać przekąski dla gości. Kluczową rolę odgrywał tort przywieziony przez Mamę. Po głośnym odśpiewaniu STO LAT Kuba z radością zdmuchnął świeczkę, a koledzy z grupy wręczyli mu pamiątkowy prezent – książeczkę do czytania uczestniczącego oraz uwielbiane przez Kubusia bańki mydlane. Następnie przystąpiliśmy do zabaw tanecznych przy ulubionych piosenkach chłopców oraz słodkiego poczęstunku. Był to bardzo radosny dzień i tylko takich życzymy Kubusiowi!

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X