Aktualności

Czerwony Kapturek

2019-03-08

8 marca nasze przedszkole w szczególny sposób świętowało Dzień Kobiet. Wystawione zostało bowiem przedstawienie „Czerwony Kapturek” przygotowane przez pracowników w ramach realizacji projektu PRZEDSZKOLE TALENTÓW. Tradycyjna i znana wszystkim historia dziewczynki, która nie posłuchała ostrzeżeń mamy i uległa podstępnemu wilkowi, ukazana została w niezwykle humorystyczny sposób. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy Kapturka i nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Po części artystycznej występu, przeprowadzona została pogadanka na temat kontaktów z nieznajomymi. Wspólnie z dziećmi ustaliliśmy kim jest „nieznajomy” i jakich zasad należy przestrzegać, by nikomu nie stała się krzywda.

 

Spektakl został wystawiony ponownie 14 marca dla dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola Miejskiego nr 24. Była to okazja do integracji naszych przedszkolaków z rówieśnikami, rozmów, zabaw i wspólnych tańców przy muzyce z repertuaru dziecięcego.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X