Aktualności

Gdy błyśnie pierwsza Gwiazdka…

2019-12-19

Wraz z końcem kolejnego roku kalendarzowego spotykamy się z najbliższymi podczas Wigilii – jednego z najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych dni. Takiego spotkania nie mogło zabraknąć w grupie Misiaki. Tradycyjnie, jak co roku, zaraz po przedstawieniu jasełkowym, zebraliśmy się, by wspólnie celebrować zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Wraz z dziećmi i rodzicami przełamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy serdeczne życzenia. Następnie chłopcy otrzymali pamiątkowe prezenty świąteczne w postaci poduszek z własnym zdjęciem, a rodzice – wypieczone przez dzieci pierniczki. Dzięki zaangażowaniu Mam chłopców mieliśmy okazję skosztować wiele pysznych wigilijnych potraw. Był to wyjątkowy dzień, pełen radości i rodzinnej, ciepłej atmosfery.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X