Aktualności

„Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury"

2019-10-18

Nasze przedszkole w tym roku przystąpiło do ogólnopolskiego projektu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Ten wyjątkowy program wzbudza wśród dzieci miłość do literatury już od najmłodszych lat. Głównymi celami akcji są rozwijanie i promowanie czytelnictwa, zachęcanie dorosłych do głośnego czytania dzieciom, wyrabianie właściwych nawyków czytelniczych, przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych oraz włączenie w życie przedszkola rodziców oraz przedstawicieli środowiska lokalnego.

 

Pani Dyrektor Dorota Lewkowicz-Wejer oficjalnie rozpoczęła projekt w naszym przedszkolu
i przeczytała dzieciom wiersze polskich autorów. Dziękujemy za świetną zabawę oraz zaangażowanie!

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X