Aktualności

Pogodziaki w bibliotece Planeta 11

2019-04-09

09.04.2019 r. odwiedziliśmy nowoczesną, multimedialną bibliotekę Planeta11.Tam serdecznie przywitał nas pan Jacek. Na wstępie opowiadał nam czym jest biblioteka  jak należy się w niej zachować. Następnie przeglądaliśmy  prezentowane książki. Opisywaliśmy ich wygląd ( gruba – cienka, duża – mała, twarda - miękka), z czego się składa, co zawiera itp. Wędrując między pólkami  pełnymi książek podziwialiśmy  zbiory biblioteki a w szczególności te przeznaczone dla najmłodszych. Przypomnieliśmy sobie również zasadę, że o książki trzeba dbać, nie wolno ich niszczyć. Na zakończenie w ramach podziękowań za mile spędzony czas, dzieci wręczyły Panu Jackowi  kartkę, którą wcześniej wykonały.

 

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X