Aktualności

Urodziny Dorotki

2019-03-14

Był to szczególny dzień w grupie Pogodziaków, tak dla solenizantki Dorotki, jak i dla kolegów i koleżanek, którzy wzięli udział w tej radosnej uroczystości. Do przedszkola przyszła mama i babcia Dorotki, która przyniosła tort i inne słodkości. Podczas przyjęcia odbyły zabawy integracyjne. Do udziału w urodzinach dołączyła nasza muzykoterapeutka - Pani Sylwia Domżalska, która umiliła nam czas grając na gitarze i śpiewając piosenki. Na zakończenie zabaw wszystkie dzieci zrobiły piękne koło, w środku którego miejsce zajęła Dorotka z mamą. Wszyscy zaśpiewali głośne „Sto lat” i podarowali prezent solenizantce. Po życzeniach przyszedł czas na pyszny poczęstunek.

 

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X