Aktualności

Urodziny Filipka i Jarusia

2018-11-08

08.11.2018r. grupa Pogodziaków świętowała szóste urodziny Filipka i piąte urodziny Jarusia. Wspólnie wykonaliśmy dekoracje w sali, nakrywaliśmy do stołu. Wokoło było kolorowo i miło - baloniki, serpentyny, girlandy, czapeczki urodzinowe. Z tej okazji rodzice dwóch młodzieńców przygotowali słodki poczęstunek. Był to szczególny dzień, tak dla naszych solenizantów, jak i dla kolegów, którzy wzięli udział w tej radosnej uroczystości. Do udziału w urodzinach zaproszona była pani Sylwia Domżalska, nasza muzykoterapeutka, która umiliła nam czas grając na gitarze i śpiewając dziecięce piosenki. Były tańce, pląsy oraz zabawy przy muzyce. Najpierw było tradycyjne STO LAT  przy akompaniamencie, później życzenia zbiorowe i indywidualne. Następnie wręczanie upominków kupionych wcześniej dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców, a potem pamiątkowe fotografie. Był to radosny dzień dla solenizantów.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X