Aktualności

Wspólnie cieszymy się wolnością.

2018-11-09

15 listopada wybraliśmy się na wyjątkowe spotkanie z rówieśnikami do Przedszkola Miejskiego nr 24. Zostaliśmy bowiem zaproszeni na przedstawienie przygotowane z okazji obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wspólnie, w podniosłej atmosferze, odśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu państwowego. Następnie mięliśmy okazję podziwiać piękny występ artystyczny w wykonaniu zdolnych przedszkolaków. Nagrodziliśmy aktorów gromkimi brawami oraz wręczyliśmy pamiątkowe podziękowania. Na zakończenie spotkania udaliśmy się na poczęstunek, a po nim ruszyliśmy do zabawy! Była to szansa na bliższe poznanie i integrację z rówieśnikami.

 

 

 

 

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X