Aktualności

Wycieczka do Komendy Straży Pożarnej w Olsztynie

2019-10-15

15 października dzieci z naszego przedszkola miały przyjemność zobaczyć jak wygląda praca strażaka. W tym celu została zorganizowana wycieczka do Komendy Straży Pożarnej w Olsztynie. Dzięki życzliwości panów Strażaków przedszkolaki mogły oglądać samochody i sprzęt pożarniczy. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość przymierzenia stroju strażaka oraz wejście do wozu strażackiego. Wizyta u olsztyńskich strażaków bardzo się podobała, a przedstawione informacje i pokazy na długo pozostaną w ich pamięci.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X