Aktualności

Wyjście do Teatru Lalek

2018-11-06

 6.11.2018 grupa Starszaki wybrała się do Teatru Lalek na spektakl pt. „O królewnie wełence”. Była to opowieść o miłości, która pokonuje wiele przeciwności. To historia udziana na drutach w poszukiwaniu szczęścia oraz bliskości i potrzebie życia we dwoje. Spektakl ubarwiony był żywiołową muzyką, a scenografia wykonana z włóczki pobudzała dziecięcą wyobraźnię. Opowieść dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń i niecodziennych emocji.

powrót
Wyjście do Teatru Lalek

2015-10-27

 Starszaki razem z uczniami II klasy i rodzicami wybrali się do Teatru Lalek. Mieli okazję obejrzeć spektakl pt. „Amelka, Bóbr i Król na dachu”. Losy głównej bohaterki urzekły wszystkich widzów, a fabuła przedstawienia przypominała historię Kopciuszka. Wspaniała gra aktorska oraz efekty specjalne zostały nagrodzone gromkimi brawami i dziecięcym uśmiechem.

 

 Żródło zdjęć: www.teatrlalek.olsztyn.pl

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X