Aktualności

Zaczarowany świat figur geometrycznych

2019-02-15

W ramach realizacji projektu „Przedszkole talentów” zorganizowaliśmy w naszej placówce konkurs plastyczny pt.: „Zaczarowany świat figur geometrycznych”. Dzieci, wspólnie z rodzicami, miały okazję stworzyć wyjątkowe prace, których głównym bohaterem stały się kształty. Wyobraźnia naszych przedszkolaków nie zna granic! Twórcze podejście, pomysłowość i kreatywność w zakresie doboru użytych materiałów sprawiły, że jury miało ogromne trudności, by wybrać najlepsze wśród najlepszych dzieła. Ostatecznie nagrodzono sześć prac. Trzecie miejsce ex aequo zajęli: Zuzia i Jakub, drugie: Jaś i Florian, natomiast pierwsze: Dorotka i Maciek. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a rodzice, którzy wspierali swoje pociechy w konkursie – pamiątkowe podziękowania. Pozostałym uczestnikom wręczono wyróżnienia i symboliczne upominki. Wyróżnione zostały również przedszkolaki, które przygotowały swoje prace z nauczycielem. Galerię prac można było podziwiać w głównym holu.

 

Wszystkim zaangażowanym w konkurs dzieciom, rodzicom i pracownikom – dziękujemy i raz jeszcze gratulujemy!

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X