Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

2017-01-20

21.01.2017 r. grupa Pogodziaków zorganizowała dzień dla Babci i Dziadka. Uroczyste przywitanie gości odbyło się w sali muzycznej. Pogodziaki przywitały gości piosenką i wręczyły własnoręcznie zrobione upominki. Część artystyczną rozpoczęło zaprezentowanie obrazu dziadka i babci w krzywym zwierciadle. Wizja przyszłości bardzo spodobała się gościom i wprawiła ich w doskonały nastrój, który zachęcił ich do dalszej zabawy. Wspólne konkurencje polegały na śpiewach,  tańcach oraz konkursach. Ogromną radość sprawiły zabawy muzyczno-ruchowe, które wymagały dużo energii i zaangażowania. Po części artystycznej zaproszono gości  na słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

powrót
"Dzień Babci i Dziadka"

2016-01-22

22.01.2016 r. witaliśmy w naszym przedszkolu miłych gości. Z okazji tak ważnego święta, jakim był Dzień Babci i Dziadka, dzieci składały swoim najbliższym najserdeczniejsze życzenia. Program artystyczny- wierszyki i piosenki w wykonaniu naszych najmłodszych- z zaciekawieniem obserwowali uczestnicy spotkania. Dziadkowie mieli okazję przypomnieć sobie najmłodsze lata i ze swoimi wnuczkami pobawić się w następujące zabawy: stary niedźwiedź i kółko graniaste. Przedszkolaki usłyszały nowe interpretacje starych bajek w wykonaniu zaproszonych gości: „Szewczyk Dratewka”, „Pinokio” i „Czerwony Kapturek”. Na koniec spotkania jubilaci usłyszeli „Sto lat” , a dzieci rozdały im samodzielnie wykonane prezenty.

powrót
Dzień Babci i Dziadka

2015-01-23

23.01.2015 r. nasze przedszkole odwiedzili bardzo wyjątkowi goście – babcie i dziadkowie. W przedszkolu dzieci przywitały najbliższych piosenką „Witam Was”, której towarzszyło tworzenie wspólnej pracy plastycznej – kwiatek dla babci i dziadka. Dzieci zaśpiewały „Sto lat” oraz przygotwaną przez siebie piosenkę pod tytłem „Coś Ci dam”. Przedszkolaki wręczyły dziadkom piękne własnoręcznie wykonane prezenty : serduszka dla babci oraz breloczki dla dziadków. Wraz z wnukami i wnuczkami dziedkowie dekorowali babeczki oraz budowali jak najwyższą wieżę z klocków. Dziadkowie mieli okazję miło spędzić czas z wnukami, a także  obejrzeć pokaz zdjęć pod tytułem „Dla babci i dziadka”.

powrót
Dzień Babci i Dziadka

0000-00-00

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X