Przedszkole pamięta

Spotkanie z poezją i muzyką patriotyczną

2019-10-30

W środę odwiedził nasze przedszkole Pan Daniel Rupiński, który zagrał koncert pieśni patriotycznych. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Polski, po czym nasz gość zagrał na trąbce Hymn Warmii. Pana Daniela można codziennie usłyszeć grającego ten utwór o godzinie 12.00 w Ratuszu Miejskim w Olsztynie. Podczas spotkania wspólnie śpiewaliśmy piosenki patriotyczne. Zebrane w sali dzieci i panie mogły również posłuchać wierszy czytanych przez uczennice klas VII-VIII i SPDP z zaprzyjaźnionego OREW.

 

Spotkanie zorganizowały muzykoterapeutka Sylwia Domżalska i Pani Monika Nisiewicz z grupy Krasnale w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej - „Przedszkole pamięta”.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X